SFŽP semináře

Semináře SFŽP - podzim 2020

Přihlásit na akci se můžete jednoduše e-mailem na adresu konference@unni.cz.

Do těla e-mailu prosím zkopírujte níže uvedený text (3 řádky) a doplňte do kolonek vaše jméno a příjmení, společnost a vybraný seminář, kterého se chcete zúčastnit.

 

Jméno a příjmení: doplňte prosím

Společnost: doplňte prosím

Vybraný seminář: doplňte prosím

 

Budeme vás zpětně informovat o skutečnosti, že jsme vás na vybraný seminář zaregistrovali. V případě, že by byl seminář již plně obsazen, budete zařazeni mezi náhradníky, a to v pořadí, v němž jste o registraci požádali.

Vaši e-mailovou adresu si ponecháme pouze do doby, kdy seminář skončí, abychom vám po něm mohli zaslat vybrané materiály ze semináře. Hned poté budou všechny informace smazány.

V případě, že s tímto postupem nesouhlasíte, dovolujeme si vás zdvořile požádat, abyste nám již do registračního mailu připsali poznámku, že materiály ze semináře zaslat nechcete a váš e-mail bude po registraci ihned smazán.

________________________________________________________________________

Aktuálně připravované semináře - !!! AKTUÁLNĚ NEJSOU ŽÁDNÉ SEMINÁŘE K DISPOZICI !!!

 

________________________________________________________________________

Více informací k seminářům naleznete v pozvánkách níže nebo na webu SFŽP https://www.sfzp.cz/akce-a-pozvanky/detail-akce/?id=154.

UPOZORNĚNÍ!
Kapacita semináře je omezena. O naplnění účasti na semináři Vás budeme informovat na těchto stránkách. Po dosažení maximálního počtu účastníků bude dalším zájemcům zaslána zpráva, že jsou z důvodu naplnění kapacit zařazení mezi náhradníky.